TF Bank Väikelaen laenusumma €500 - €10 000 perioodiga 7 aastat.

TF Bank Väikelaen on tagatiseta laen eraisikutele, mida võib kasutada oma äranägemise järgi ükskõik millise väljamineku tarvis, olgu selleks mistahes kulu, finantseerimine või ost. TF Bank Väikelaen pakutav summa on €500 kuni €10 000 perioodiga kuni 84 kuud.

TF BANK VÄIKELAENU TAOTLEMINE

Laenu taotlemiseks peab olema vähemalt 22-aastane, alaline elukoht Eesti Vabariigis ning ei tohi olla maksehäireid. Lisaks nõutakse püsivat sissetulekut isiklikule arvelduskontole, milleks on palk või pension.

VASTUS KOHESELT

Kui eelnõutud tingimused on täidetud, siis on võimalik esitada TF Bank Väikelaenu taotlus, millele saab vastuse koheselt arvutiekraanile. Taotluse saab esitada SIIN.

Positiivse vastuse korral saab lepingu koheselt digiallkirjastada. Kui digiallkirjastamine ei ole võimalik, siis saadetakse leping tavaposti teel. Seejärel tuleb saata viimase kuue kuu kontoväljavõte ning tehakse lõplik otsus.

Kui lõppotsus on positiivne, makstakse laen välja. Lisaks eelmainitule, tuleb esimesel laenamisel läbida ka isikutuvastus, mis on vägagi mugav – seda saab teha nii internetis veebikaamera kaudu või DPD kullerteenuse vahendusel.

TF BANK VÄIKELAENU HINNAKIRI

TF Bank Väikelaenu laenutingimused on selged ja läbipaistvad, puuduvad peidetud tasud ja lisakulutused.

  • Laenusumma €500 – €10 000
  • Intress alates 9.9%
  • Lepingutasu 5% laenusummast, minimaalselt €75
  • Igakuine haldustasu €2.90
  • Maksega hilinemisel meeldetuletus €4.15
  • Ennetähtaegne laenu tagastamine ilma igasuguste lisakuludeta
NÄIDISTINGIMUSED

Nominaalne aastaintress on alates 9.9%, lepingusõlmimise tasu on 5% laenusummast, igakuine laenuhaldustasu €2.90. Näiteks: €5000 laenu puhul viieks aastaks fikseeritud intressiga 12.9%, lepingutasuga 5% laenusummast ja igakuise laenuhaldustasuga €2.9 on krediidi kulukuse määr 17.44%, kuumakse suurus €122.09, tarbija poolt makstav kogusumma ja laenu tagasimaksete summa €7325.10 €.

TF BANK VÄIKELAEN