Millist kiirlaenu eelistada

HEA PAKKUMINE: TAGATISETA MÕISTLIK VÄIKELAEN – VASTUS KOHESELT

Soovid mõistlikku tagatiseta väikelaenu? Taotlemine internetist ja vastus kuvatakse koheselt Sinu arvutiekraanile. Laenutingimused on selged ja läbipaistvad ning puuduvad peidetud tasud ega ole mingeid lisakulutusi. Laenu enneaegne tagastamine on täiest tasuta ilma lisatasudeta. Siis soovitame TF Banka – laen €500 kuni €7000.

Millisest kiirlaenukontorist laenata?

Kui olete otsustanud võtta laenu, siis tehke seda võimalikult läbimõeldud, et saaksite maksimaalse väärtuse. See tähendab, et kiirlaenu intress oleks võimalikul madal ja soodne, lepingutasu võimalikult väikene ja muud kulud nii madalad kui vähegi võimalik. Turul on kümneid kiirlaenupakkujaid, kes kõik konkureerivad omavahel ning kapitalistlikus ühiskonnas peavad nad üksteist üle trumpama. See on kliendile ehk laenajale väga soodne keskkond saamaks võimalikult soodne ja parim kiirlaen.

Parima laenupakkumise hõlbustamiseks oleme reastanud kiirlaenukontorid nende plusside ja miinuste järgi. Peaaegu iga kiirlaenukontor erineb mingil määral, neil on erineva sihtgrupp ja turg, aga samas oleme leidnud ühised nimetajad hõlbustamaks kliendil leidmaks just kõige paremat ja kõige madalama intressiga kiirlaenu, mis sobib just tema nõudmistega. Loe läbi järgnevad kategooriad ning vali just omale sobiv, mis vastavab just Sinu nõuetele. Ära kiirusta! Ole nõudlik ja nõua oma raha eest parim tulemus!

Kiirlaenud eraisikutelt

Laenud eraisikutelt peaks olema iga laenaja esimene valik, sest see tagab kiirlaenuturul kõige madalamad laenuintressid. Lisaks suure paindlikkuse. Isegi, kõige kriitilisem ja nõudlikum klient leiab omale soodsa laenu. Lisaks laenamine eraisikutelt on sobilik kiirlaen ka ettevõtetele ja firmadele.

Laenu erasikult saab omalaenamisportaalidest, mis on tunduvalt paindlikumad ja parema intressiga kui näiteks kiirlaekontorid ja isegi tavapangad. Hetkel on turul kolm tegijat, kus on kümneid tuhandeid laenajaid kui ka investoreid. Lisaks, kui Sinul on vaba raha, siis võid vabalt hakata ka investoriks, mis tähendab, et Sina oled laenuandja ning edaspidi teenid igalt laenult intressitulusid, mis praegusel hetkel on umbes 20% aasta.

PARIM PAKKUJA: Parim pakkuja on hetkel Bondora, mis pakub kuni 10 000 eurot laenu kõigest 12% aastaintressiga. Laenu saab kiirelt ja mugavalt ilma kodust lahkumata ning raha jõuab kontole koheselt. Bondora kiirlaen sobib ideaalselt nii eraisikule kiirete kulude katteks kui ka ettevõtetele ja firmadele. Laenajateks on teised eraisikud, portaal on vahendaja ja kontrollorgani rollis. Lisaks investeerimis võimalus ning lapse kasvukonto loomine. Võiks olla kiirlaenu võtmisel eelistatuim portaal. Bondora kiirlaenutaotlus SIIN.


LAEN OTSE INTERNETIST – 60-PÄEVANE RAHULOLUGARANTII

Bigbank pakub headel laenutingimustel erinevaid tarbimislaene ja intressid on ühed madalaimaid. Laenutaotlusele vastus koheselt, paindlikult ja põhjalikult. Lisaks pakutakse 60-päevast rahulolugarantiid – kui Sa ei ole pakutavate tingimustega rahul, võid 60 päeva jooksul peale lepingu sõlmimist laenu tagastada, ilma, et peaksid tasuma intresse või kandma muid kulusid.

Kiirlaen otse internetist

Kiirlaen internetist on kõige tüüpilisem kiirlaenukontori pakutav laenutüüp. Sel juhul tuleb valida laenusumma, registreeruda kasutajaks, täita laenutaotlus ning vajadusel tuvastada  isik. Laenutataotluste ja «kuidas võtta laenu?» kohta saab rohkem lugeda siit.

Internetis kiirlaenu teeb eriliseks selle üldine mugavus. Isikut saab tõendadada ja tuvastada ID-kaardiga või väikese panga ülekandega (mõni sent) ning reeglina vastuse saab mõne sekundi või minutiga. Kui oled laenulepingu tingimustega nõus, siis allkirjastada lepingu digitaalselt ning laen makstakse välja koheselt. Kogu protsess võib võtta aega kõigest mõni minut. Lisaks annab kiirlaenukontori kiirlaenu 24 tundi päevas ja isegi antakse kiirlaenu nädalavahetusel ning pühade ajal.

PARIM PAKKUJA: Eestis hetkel parim pakkuja on TF Bank, kes pakub kiirlaenu kuni 4000 eurot ning vastus kuvatakse koheselt arvutiekraanile. Positiivse vastuse korral saad laenulepingu digitaalselt allkirjastada koheselt. Juhul, kui Sa seda teha ei saa, siis saadab TF Bank e-mailile lepingu ja üldtingimused, mis tuleb digitaalselt allkirjastada ja saata tagasi koos kontoväljavõttega.

Laen makstakse välja koheselt, kui TF Bank on saanud kätte digitaalselt allkirjastatud lepingu koos kontoväljavõttega. Lepingut on võimalik allkirjastada ka posti teel. TF Bank kiirlaenu lepingutasu on tasuta ehk 0 eurot ning puuduvad varjatud kulud ja teenustasud. Laenule lisandub ainult intress, mis on hetkel 26,65%. Lisaks kaasa TASUTA laenukindlustus. TF Bank kiirlaenu taotlus ja lisainfo SIIN.

Kui see pakkumine Sind ei rahulda, siis oleme reastanud ka teised pakkumised, mis ei ole nii head ja mahlased, aga võib-olla sobivad Sinu vajadustega paremini.


Kiirlaen sularahas

Kiirlaen sularahas on üks paindlikuimaid laenutüüpe, sest pangakontole ei jää ühtegi jälge kiirlaenust ning seetõttu ei pea klient kartma tulevikus krediidivõimekus ees. Miinuseks on, et sularahale tuleb minna ise järgi kas otse kiirlaenupakkuja esindusse või siis lähimasse Eesti Posti esindusse. Kiirlaenu sularahas saab taotluse esitada nii internetis kui ka telefoni teel.

PARIM PAKKUJA:  Parima pakkuja on CREDIT24, kes annab kiirlaenu koheselt ja suvalisel hetkel pangakontole. Konto avamine on tasuta ja krediidikontot saad kasutada kogu aeg.

Laenutaotluse saada esitada SIIN.


Kiirlaen palgatõendita

Kiirlaenu saab taotelda ka ilma palgatõendita. Selleks on tüüpilised SMS-laenu kontorid, kus laenu taotlus tuleb teha SMS-i või internetis laenuandja veebilehel. Kuna ilma palgatõendita ja sissetuleku tõestuseta laenud on pangale ohtlikumad ja põhjustavad rohkem hapuks läinud laene, siis seetõttu on ka palgatõendita kiirlaenude intressid krõbedamad. Sobib ideaalselt inimesele, kes ei soovi ega taha oma sissetulekut tõendada.

PARIM PAKKUJA: Credit25, mis pakub laenu kuni 5000 eurot. Laenutaotluse saad esitada nii interneti kui ka telefonirakenduga. Taotlus rahuldatud ,saad laenukontot kasutada kasvõi pühapäeva öösel. Taotle kiirlaenu ilma palgatõendita – selleks laadi alla app või esita taotlus SIIN.


 

Autokiirlaen ehk kiirlaen auto tagatisel

Sobib inimesele, kes soovib kiirelt laenu, aga puudub sissetulek või ei soovi seda näidata. Sel juhul aitab kliendi välja kiirlaen auto tagatisel. Süsteem on lihtne – auto hinnatakse ning tehakse laenupakkumine. Kui inimene on sellega nõus, siis saab loetud minutite jooksul raha ning ka auto jääb alles. Kuna auto on tagatiseks on reeglina intressid madalamad.

PARIM PAKKUMINE: Bigbank annab laenu kuni €25 000. Sealjuures pakkumine tehakse koheselt. Taotle autokiirlaenu SIIT.