TF Bank autolaen on tagatiseta laen eraisikutele, mille eest võid osta mistahes vanuses auto või mootorsõiduki. Sissemaks 0%, kaskokindlustust ei ole vaja. Laenutaotluse vastuse saad koheselt.

TUTVU TINGIMUSTEGA

 

Autokiirlaen ehk Laen Auto Tagatisel


AUTOLAEN: osta uus auto

Autolaen ilma kaskota kuni €10 000. Laenu antakse ilma sissemakseta igas vanuses autole perioodiks kuni 7 aastat. Ilma kaskota!

VAATA PAKKUMIST

AUTOKIIRLAEN: laen auto tagatisel

Laenusumma kuni 90% auto väärtusest, laenutaotluse vastuses 30 minutit. Auto jääb alles. Kõlbab ka muu sõiduk!

VAATA PAKKUMIST


Autokiirlaen ehk auto tagatisel laen

Autokiirlaen ei ole tüüpiline laen, sest nõutakse tagatist, milleks on auto.  Kuna on tagatis, siis autokiirlaen väljastatakse lihtsamatel tingimustel, intressid on madalamad ja ei ole vaja tõendada sissetulekut. Autokiirlaen on kuni 90% auto või sõiduki väärtusest ja maksma hakatakse alles 90 päeva pärast. Pakkumine tehakse juba ühe tunniga.

Autokiirlaen – põhimõte

Laenu antakse 90% auto väärtusest vahemikus 500 kuni 15 00 eurot ning maksetähtajaks on 72 kuud pärast kolme kuud maksepuhkust. Selle mõte on, et reeglina kasutatakse laenu väga pakiliste olukordade tarbeks ja seetõttu kolme kuu vältel ei pea klient laenu tasuma hakkama. Näiteks kiirlaenu veebilehtedel on inimesed võtnud laenu, et asendada oma katkiseid tööriistu ja töövahendeid. Vastasel juhul ei oleks saanud nad tööd jätkata ja oleks olnud pikemas perspektiivis kahjulikum. Seetõttu on autokiirlaen kohati väga asjalik laen.

Laenud sõiduki tagatisel

Autokiirlaen ei tähenda, et tagatiseks peab olema auto, vaid selleks võib olla ka mõni muu sõiduk nagu näiteks mootorratas, paat, motoroller, traktor jne. Laenu saab igaüks sõltumata sõiduki vanusest, margist ja mudelist. Sõidukit ei hoita tagatisena kinni, vaid seda võib klient edasi kasutada. Laenud sõiduki tagatisel on sama paindlikud ja samade tingimustega kui tavalised autokiirlaenud.


Autookiirlaen – taotlemine

 

Auto tagatisel laenu taotluse saab esitada läbi veebilehe, telefoni teel või klienditeeninduskeskuses. Sõiduki turuväärtus hinnatakse ja tehakse pakkumine. Kui klient kiirlaenupakkumisega nõustub, siis sõlmitakse leping – vastavalt kliendi soovile, kas elektroonilisel või mõnes klienditeenindusekeskuses.

Klient peab esitama kehtiva Eesti Vabariigi passi või isikutunniste sealjuures peab laenutaotleja olema vähemalt 18-aastane.

Autokiirlaenu tasud

Lepingusõlmise eest tuleb maksta 1,5% laenusummalt, aga mitte vähem kui 50 eurot. Sõiduk tuleb ümberregistreerida Maanteametis ja hetkel maksab see 61 euri. Vajadusel kohustusliku liikluskindlustuste või kaskokindlustuse poliisi soetamine. Selle hind sõltub vastavalt hinnakirjale. Nii taotluse läbivaatamine, sõiduki turuväärtuse hindamine kui ka laenu osaline või täielik ennetähtaegne tagastamine on tasuta.

Laenu tagasimaksmine

Laenu maksetähtaeg on 72 kuud ehk 3 aastat ning esimene makse 90 päeva pärast. Kokku tuleb teha 72 makset.


AUTOLAENU LIIGID

Pakutakse kahte erinevat autolaenu – autokiirlaen, kus soovitakse rahalist laenu auto tagatisel, sealjuures auto jääb kasutaja kätte ning autolaen ehk väikelaen, kus soovitakse laenu auto ostmiseks.

BIGBANK AUTOLAEN – VÄIKELAEN AUTO OSTMISEKS

BIGBANK AUTOLAEN: autolaen €15 000 ilma kaskota

Bigbank pakub väga paindliku autolaenu, sest Bigbank autolaen ei nõua kaskokindlustuse sõlmimist ning laenuga saab osta ka vanemaid autosid, mida reeglina tavapangad ei pruugi anda.

Bigbanki autolaenu intress algab alates 8.9% aastast laenuperioodiga 1 kuni 6 aastat ning laensummad 500 – 15 000 eurot. Seega Bigbankist saab autolaenu summas kuni 15 000 ilma kaskonkindluseta.

Laenulepingu saad sõlmida ja allkirjastada veebis otse Bigbank veebilehel. Bigbanki autolaen sobib igas vanuses auto ostuks, ei ole vaja sõlmida kaskonkindlustust ning auto kuulub pärast ostu Sulle, mitte liisingufirmale. Taotluse, laenu tingimued ja näidislaenu krediidikulukuse määrad leiad SIIT.


AUTOKIIRLAEN – LAEN AUTO TAGATISEL

MOGO AUTOKIIRLAEN: laen auto tagatisel kuni 90% auto väärtusest, 30 minutiga, auto jääb sulle!

Autokiirlaen on laen auto tagatisel, kus antakse laenu kuni 90% autoturuväärtuses ja seda kuni summas 32 000 eurot. Tagatiseks ei pea alati olema ainult auto, vaid sobib ka mõni muu transpordivahet nagu näiteks sõidu – või veoauto, väikebuss, skuuter või muu Maanteematis arvel olev jar registreeritud transpordivahend.

Laenutaotluse saad täita mugaval internetis, mis vaadatakse läbi 30 minuti jooksul. Positiivse vastuse korral sõlmitakse tarbijaga leping, mis tuleb allkirjastada ja pärast seda väljastatakse kliendile vajalik summa.

Auto jääb kliendi kätte – seda saab kasutada nagu varem, erinevusega, et sõiduki omanikuks registreeritakse ettevõte, kes väljastas laenu ning klient jääb vastutavkas kasutajaks. Reeglina pakutakse autokiirlaenu suuruseks 90% auto väärtusest ja seda kuni 72 kuuks.

Sa ei pea võtma 90% väärtusest laenu, vaid võid võtta vähem – niipalju, kui Sul vaja läheb. Laenu võid tagastada alati ka varem. Lisaks, kui auto on liisingus, ka siis on võimalik laenu saada.

Autolaenud – Laen auto tagatisel, laen auto ostmiseks ja auto kiirlaenud