Kiirlaenud ja laenud sularahas. Kätte 15 minutiga otse pangakontole. Lisaks väikelaen.

VAATA PAKKUMIST

Kiirlaen Sularahas - Ilma palgatõendita, töökoha ja ilma konto väljavõtteta

Kiirlaenud sularahas

Kiirlaenud sularahas on kõige tüüpilisemad SMS-laenud, mis avasidki toonase kiirlaenubuumi. Ülipopulaarsed, aga samas ülisuure riskiga laenud kiirlaenukontoritele, sest tihti SMS-laenude tingimused on väga leebed – laenu saavad võtta 18-aastased, ilma tuvastamiseta, töökohata. Samuti ei nõuta sissetuleku tõendamist ehk kiirlaenu sularahas saab võtta ilma palgatõendita ning ilma konto väljavõtteta. Kuna see tõstab panga laenuportfellides hapude laenude osakaalu, tõusevad ühtlasi ka intressid. Teisalt on see kliendile väga paindlik laen, mida antakse lihtsatel tingimustel.

Kuidas saada kiirlaenu sularahas?

Kiirlaenu sularahas saab taotelda telefoni, e-maili või interneti teel laenupakkuja veebilehel. Pärast positiivset vastust laenutaotlusele tuleb minna esindusse või lähimasse Eesti Posti postkontorisse, kuhu tuleb kaasa võtta isikut tõendav dokument tõestamaks, et olete just see, kes taotles laenu. Pärast isiku tuvastamist väljastatakse Teile laen sularahas. Edasi toimuvad tagasimaksed kokkulepitud viisil. Postkontorist kiirlaenu väljastamine on väga kiire ja mugav. Ainukeseks tüliks ongi leida lähim Eesti posti postkontor, aga reeglina kiirlaenupakkujad ütlevad, kus on Teil kõige mõttekam minna.

Isiku tuvastamine

Kui olete varasemalt võtnud samast ettevõttest kiirlaenu, siis reeglina enam isiku tuvastamist läbima ei pea. Laenusumma tagastamisel saab samuti maksta laenu läbi postkontori. Nii ei jää ühtegi jälge Teie pangakontole kiirlaenu võtmisest ja see ei mõjuta mitte kuidagi teie krediidivõimekust tulevikus mitte ühegi panga ees.

Sularaha kiirlaenu eelised

Laenust ei jää jälge pangakontole, mis hiljem võib mõjutada teie krediidivõimekust tavapankade silmis. Samuti on see inimestele, kellele ei meeldi või ei soovi mingil põhjusel kasutada pangakontot. Miinuseks on natukene aeglasem laenu kättesaamine, aga kuna Eesti Posti kontoreid kui ka kiirlaenuesindusi on Eestis igas suuremas linnas, ei ole see probleemiks. Üheks miinuseks on veel, et laene väljastatakse ainult siis, kui kontorid on lahti, erinevalt interneti kiirlaenudest, mida väljastatakse 24 tundi päevas ja isegi nädalavahetuseti.

Parimad kiirlaenud

Toome külastajateni kolm parimat kiirlaenupakkujat, kes väljastavad laene ka sularahas ning kellel on suhteliselt soodne intress. Esimesel laenul võite saada isegi 0% intressiga laenu.

Laenusumma: kuni €10 000
Laenud: erinevad laenud
Intress: alates 14.9%
Kiirus: laen kohe kätte
Periood:  kuni 5 aastat

Laenusumma: €500 – €10 000
Laenuperiood: kuni 84 kuud
Laenud: Väikelaen/Autolaen
Kiirus: laen kiirelt kätte
Muu: Kohene vastus tatlusele

Credit24 pakub krediiti Krediidikonto limiidi alusel. 1000 € laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 44,88% aastas, on KKM 56,32% aastas, tagasimaksete summa 1260 € ja kogusumma 1260 €

Laenusumma: €50 – €4000
Laenuperiood: 1 kuu – 3 aastat
Muu: personaalne pakkumine
Kiirus: laen kohe kätte
Boonus: krediidikonto

Kiirlaenud Sularahas