€500 – €10 000 tagatiseta laen eraisikult. Laenuvastus koheselt ja taotlemine internetis. Soodne intress.

VAATA LAENUPAKKUMIST SIIT

 

Laenud Eraisikutelt

ESILETOODUD LAENUPAKKUMISED

 

Bondora laenud eraisikutelt - €500 kuni €10 000

Laenusumma: kuni €10 000
Laenud: laenud eraisikutelt
Muu: kuni €10 000 tagatiseta
Kiirus: vastus koheselt
Periood:  kuni 5 aastat

BIGBANK VÄIKELAEN: soodne 9.9% intress

Laenusumma: kuni €25 000
Laenud: erinevad laenud
Intress: alates 9.9%
Kiirus: vastus koheselt
Periood:  kuni 7 aastat

Tagatiseta laen erasikutelt: €50 kuni €5000.

Laenusumma: €50 – €10 000
Laenuperiood: 3 kuni 60 kuud
Muu: laenud eraisikutelt
Kiirus: vastus koheselt
Boonus: raha kohe kontole

Laenud eraisikutelt

Laenud eraisikult on kõige soodsama intressiga laen üleüldse ning tihtilugu on laenuintress parem kui tavapankadel. Lisaks on laenamine erasikult väga paindlik ja kiire ning ei jää alla kiirlaenude paindlikkusele ja on ka sobiv kiirlaen firmadele ja ettevõtetele.

Siinkohal ei tasuks end lasta segada mõistel kiirlaen, millel võib tihtilugu olla halb kuulsus, tänu suurtele intressidele. Pärast kiirlaenubuumi tekkisid nn. omalaenamisportaalid, kus portaali ülesanne on viia kokku kaks eraisikut ehk laen inimeselt-inimesele. Portaalil on ainult vahendamise ning kontrollorgani roll, kes võtab vahelt väikese teenustasu. Seetõttu on omalaenamisportaalidel väga madalad kulud, aga väga suur paindlikkus, võrreldes tavapangadusega. Eraisikute kiirlaenude ja laenude intressid algavad kõigest 12 protsendist ning keskmine on 20%, mis on parem kui tavapankadel, rääkimata kiirlaenukontoridest.

Eraisikute laenud sobivad absoluutselt kõigeks. Nii kiirete ja pakiliste väljaminekute finantseerimiseks kui ka pikemaajaliste ja suurtemate investeeringute tegemiseks, misttõttu on sobilikuks laenuks ka firmadele ja ettevõtele. Olgu öeldud, et omalaenamisportaalis sobivad ka kallite kiirlaenu refinantseerimiseks ja nii võib säästa aastast mitmeid sadu eurosid. Lisaks on võimalik avada tasuta investeerimise konto, kus eraisik muutub laenuandjaks ehk investoriks ning teenib edaspidi väljaantavate laenude pealt intressitulu, mis on umbes 20% aastas, sõltuvalt investori riskitaluvusest.

 

PAINDLIK ERAISIKU LAEN TEISTELT ERAISIKUTELT
PAKKUMINE 1 MINUTIGA!

Bondora - kõigi aegaeda soodsaim väikelaen eraisikutelt

Kui Sa ei soovi end siduda tavaliste kiirlaenudega, siis on veel paindlikum variant – Bondora. Tegu on omalaenamisportaaliga, kus ei ole vaja laenata enam robotpangatelt, vaid teistelt eraisikutelt. Teisisõnu kasutajad laenavad kasutajatele.

Kasutaja, kes soovib saada laenu, esitab oma taotluse Bondora portaalis ning kui teine osapool ehk kasutaja on talle nõus laenama soovitud tingimustel, siis Bondora sõlmib kahe kasutaja vahel lepingu, võtab väikese vahendustasu ning laen väljastatakse laenuandja kontolt laenuandja kontole.

Edasi toimib kõik nagu tavalises pangas. Laenuvõtja peab iga kuu tasuma lepinguga ettenähtud summa Bondora kontole, kust see kantakse laenuandja kontole. Kui laenumaksetest kinni ei peeta, siis Bondora tegeleb juriidilise poolega.

Kokkuvõtvalt Bondora on lihtsalt vahendaja rollis, kes viib kokku inimese, kes soovib võtta laenu ja inimese, kel on vaba raha, soovib seda väljalaenata ja nii teenida intressidelt väikest kasumit.

Ilmselgeks plussiks on paindlikus, pankade bürokraatia jms. puudumine. Kokku on Bondoras 333 424 klienti, laene on väkjastatud 147 930 385 euro eest, keskmine laenusumma 2370 ing keskmine laenuperiood 48 kuud. Bondora asutati 48 kuud. Lisaks on kõik need kliendid kokkuhoidnud 5100 aastat ja vähemalt 13 tonni paberit pankadega suhtlemise arvelt. Rääkimata rahast ja intressidest, mis nad võitnud on.

PAKKUMINE 1 MINUTIGA

Esitades laenutaotluse Bondoras (tutvu allolevate pakkumistega), saad laenupakkumise 1 minutiga ja seda 24 tundi päevas, 7 päeva nädalas! Seejärel, kui laen sobib, siis tuvasta end internetis ja allkirjasta ning laen väljastataksegi.

Laenud Eraisikutelt – Soodne ja Parim Intress