€500 – €10 000 tagatiseta laen eraisikule. Laenuvastus koheselt ja enneaegne tagastamine tasuta. Soodne intress.

VAATA LAENUPAKKUMIST SIIT

 

Laenud Eraisikutelt

ESILETOODUD LAENUPAKKUMISED

 

TF Bank ainuke kulu on intress - soodne laenuitnress 16.9% - 26.5% aastas, laenukindlustus, lepingutasud alates €0.

Laenusumma: kuni €10 000
Laenud: väikelaenud
Muu: kuni €10 000 tagatiseta
Kiirus: vastus koheselt
Periood:  kuni 7 aastat

BIGBANK VÄIKELAEN: soodne 9.9% intress

Laenusumma: kuni €15 000
Laenud: erinevad laenud
Intress: alates 9.9%
Kiirus: vastus koheselt
Periood:  kuni 5 aastat

Tagatiseta laen erasikutele: €100 kuni €5000.

Laenusumma: €50 – €4000
Laenuperiood: kuni 12 kuud
Muu: raha kohe kontole
Kiirus: vastus koheselt
Boonus: erinevad laenud

Laenud eraisikutelt

Laenud erasikult on kõige soodsama intressiga laen üleüldse ning tihtilugu on laenuintress parem kui tavapankadel. Lisaks on laenamine erasikult väga paindlik ja kiire ning ei jää alla kiirlaenude paindlikkusele ja on ka sobiv kiirlaen firmadele ja ettevõtetele.

Siinkohal ei tasuks end lasta segada mõistel kiirlaen, millel võib tihtilugu olla halb kuulsus, tänu suurtele intressidele. Pärast kiirlaenubuumi tekkisid nn. omalaenamisportaalid, kus portaali ülesanne on viia kokku kaks eraisikut ehk laen inimeselt-inimesele. Portaalil on ainult vahendamise ning kontrollorgani roll, kes võtab vahelt väikese teenustasu. Seetõttu on omalaenamisportaalidel väga madalad kulud, aga väga suur paindlikkus, võrreldes tavapangadusega. Eraisikute kiirlaenude ja laenude intressid algavad kõigest 12 protsendist ning keskmine on 20%, mis on parem kui tavapankadel, rääkimata kiirlaenukontoridest.

Eraisikute laenud sobivad absoluutselt kõigeks. Nii kiirete ja pakiliste väljaminekute finantseerimiseks kui ka pikemaajaliste ja suurtemate investeeringute tegemiseks, misttõttu on sobilikuks laenuks ka firmadele ja ettevõtele. Olgu öeldud, et omalaenamisportaalis sobivad ka kallite kiirlaenu refinantseerimiseks ja nii võib säästa aastast mitmeid sadu eurosid. Lisaks on võimalik avada tasuta investeerimise konto, kus eraisik muutub laenuandjaks ehk investoriks ning teenib edaspidi väljaantavate laenude pealt intressitulu, mis on umbes 20% aastas, sõltuvalt investori riskitaluvusest.

 

PAINDLIK ERAISIKU LAEN TEISTELT ERAISIKUTELT

Omaraha - kõigi aegaeda soodsaim väikelaen eraisikutelt

Kui Sa ei soovi end siduda tavaliste kiirlaenudega, siis on veel paindlikum variant – Omaraha. Tegu on omalaenamisportaaliga, kus ei laenata enam pangalt, vaid teistelt eraisikutelt. Teisisõnu kasutajad laenavad kasutajatele.

Kasutaja, kes soovib saada laenu, esitab oma taotluse omaraha portaalis ning kui teine osapool ehk kasutaja on talle nõus laenama soovitud tingimustel, siis omaraha sõlmib kahe kasutaja vahel lepingu, võtab väikese vahendustasu ning laen väljastatakse laenuandja kontolt laenuandja kontole.

Edasi toimib kõik nagu tavalises pangas. Laenuvõtja peab iga kuu tasuma lepinguga ettenähtud summa Omaraha kontole, kust see kantakse laenuandja kontole. Kui laenumaksetest kinni ei peeta, siis Omaraha tegeleb juriidilise poolega.

Kokkuvõtvalt Omaraha on lihtsalt vahendaja rollis, kes viib kokku inimese, kes soovib võtta laenu ja inimese, kel on vaba raha, soovib seda väljalaenata ja nii teenida intressidelt väikest kasumit.

Omaraha plussiks on paindlikkus, sest riskiaste sõltub sellest, kui palju on mingi kasutaja nõus riskima ja teisalt hea ajalooga kasutaja võib saada parema intressi. Miinuseks, et alati ei pruugi olla teile soovitud kasutajat. Seega Omaraha tasub katsetada siis, kui keegi muu laenu ei anna.

LEPINGUTASU €0 - PIIRATUD AJA

BIGBANK VÄIKELAENUL ERIPAKKUMINE - VÄIKELAENUL LEPINGUTASU €0. PAKKUMINE KESTAB PIIRATUD AJA!

Taotlus esita internetis ja vastuse saad koheselt - kuvatakse arvutiekraanil! Laenusumma €500 - €25 000. Pakkumine kestab kuni 25.09.2018.

VÄIKELAENU LEPINGUTASU €0