Parim Kiirlaen Internetist

TF Bank ainuke kulu on intress - soodne laenuitnress 16.9% - 26.5% aastas, laenukindlustus, lepingutasud alates €0.
Laenusumma: €500 – €10 000
Periood: kuni 60 kuud
Kulud:  hea laenuintress
BIGBANK kiirlaen internetist
Laenusumma: €500 – €15 000
Periood: 72 kuud
Kulud: pakkumised
Laen tarbimislaenud ja kiirlaenud internetist
Laenusumma: €50 – €4000
Periood: kuni 1 aasta
Kulud: laen krediidikontoga

Ei leidnud sobivat kiirlaenu internetist? Siis vaata siit kõiki praeguseid ja uusi kiirlaenu pakkujaid.


Kiirlaenud internetist

Kiirlaenud internetist

Kiirlaenud internetist on tagatiseta väikelaenud, mida on võimalik taotleda otse internetist kodust lahkumata. Taotluse esitamiseks tuleb registreeruda kasutajaks laenupakkuja veebilehel, mis võtab kõigest mõne minuti. Interneti kiirlaenule antakse vastus koheselt või mõne minuti jooksul. Kui vastus on positiivne, tuleb laenuleping allkirjastada ID-kaardiga ning raha saab kätte koheselt või 15 minutiga. Seepärast interneti kiirlaenud puhul kasutataksegi sloganit: «raha kätte 15 minutiga».

Interneti kiirlaenu taotlusi vaadatakse üle kui ka laene väljastatakse iga päev, 24 tundi päevas ja seitse päeva nädalas. Lisaks kiirlaenu on võimalik saada ka nädalavahetuseti, pühapäevale ja isegi pühade ajal. See teeb internetist kiirlaenu taotlemise ühe mugavamaks kiirlaenuliigiks.

Kiirlaenud internetist intressid

Kiirlaenu otse internetist taotlemisel ei tohiks otsust teha kuuldud reklaami või pakkumise ajendil, vaid tuleks leida parima intressiga laen. Kui oled esmakordne interneti kiirlaenu võtja, siis on esimene laen tasuta. Teisisõnu esmakordsele kiirlaenuvõtjale antakse kiirlaen intressita ehk 0% intressiga või/ja ilma lepingutasuta. See tähendab, et niipalju kui võtad, siis niipalju ka tagastad. Tihtilugu inimesed selliseid nippe ei tea ning võtavad hoopis kalli kiirlaenu, kus maksavad 30% intresse, mis tähendab koheselt ka 30% kallimat interneti kiirlaenu.

Näide: €100 laenamisel tuleb esimesel laenul tagastada €100 või €101, aga kui võtta kiirlaenu valest kohast, tuleb tagastada hoopis €130, millele lisanduvad ka lepingutasud.

Selle ajendil reastasime parimad pakkumised, kus esimene laen on tasuta ning 0% intressiga.

PARIM PAKKUMINE: BIG Bank – 60 päeva rahulolugarantii

Bigbank - intress alates 9.9% aastas, laenuperiood 1-5 aastat, laenusumma 500 kuni 10 000 eurot

BigBank on soodsaim bank Eestis, mis pakub ülipaindlikke laene kui ka väga hea hoiusega intresse. Küsi Bigbankast laenupakkumine ning Sulle otsitakse parim pakkumine. Selles võid Sa olla kindel, sest Bigbank pakub 60 päevast rahulolugarantiid – kui Sa ei ole mingil põhjusel rahul Bigbanga pakutavate tingimuste või teenustega, võid krediidisumma tagasta, ilma et peaksid tasuma selle eest intresse või kandma muid kulusid s.h. maksma lepingutasu.

Miks just valida Bigbank ?

  • 60-päevane rahulolugarantii
  • Parimad intressid
  • Paindlikud laenud
  • Võimalik võtta nii tagatise – kui ka tagatiseta laenu
  • Hoiused kuni 2,25% intressiga
Kiirlaenud Internetist