Parimad Kiirlaenupakkujad


Laenusumma: kuni €25 000
Periood: kuni 7 aastat
Muu: vastus koheselt
Laen ilma tagatiseta ja palgatõendita
Laenusumma: €500 – €15 000
Periood: kuni 5 aastat
Muu: vastus koheselt
Bondora kiirlaen €500 - €10 000 perioodiks 3 kuud kuni 5 aastat
Laenusumma: €500 – €10 000
Periood: kuni 5 aastat
Muu: vastus 1 minutiga

Ülaltoodud kiirlaenupakkumised on esiletoodud Eesti parimad laenupakkumised, millel ei ole või ei pruugi olla seost palgatõendita laenudega. Kindlasti tutvuda enne taotlemist laenutingimustega ja vaata ka kõiki Eesti laenupakkujaid, mille leiab SIIT.


Kiirlaenud ilma palgatõendita ja konto väljavõtteta

Kiirlaenud ilma palgatõendita

Kiirlaenud on paindlikud ja mugavad väikelaenud, mistõttu on võimalik neid taotelda ka ilma palgatõendita ja konto väljavõtteta. Ei ole vaja tõestada sissetulekuid ega töökohta. Viimastel aastatel on kiirlaenude praktika läinud natukene karmimaks ja järjest vähem kontoreid pakub laene ilma töökohta või stabiilset sissetulekut omama. Aga kuna kiirlaenuturul on tohutu konkurents ning iga kuu lisandub uusi pakkujaid, siis seetõttu on jäänud pakkujaid, kes annavad siiski veel laene ilma otsese sissetulekuta.

Kuna need laenud on suure riskiga pangale, siis seetõttu on ka intressid krõbedamad, aga samal ajal pakuvad kliendile väga suurt paindlikkust, saada kiirlaen isegi siis, kui teised pangad seda ei väljasta. Palgatõendita kiirlaene saab taotelda nii internetis otse pangakontole või sularahas. Sularaha kiirlaenude kohta saad rohkem lugeda siit. Viimane on mõeldud inimestele, kes ei taha oma pangakontot «määrida» kiirlaenudega ja soovivad rohkem privaatsust ning anonüümsest.

Kiirlaenud sularahas on aga aeglasemad, kuna tuleb minna postkontorisse järgi. Interneti kiirlaenud ilma palgatõendita on kiiremad ja need laekuvad pärast laenutaotluse ülevaatamist Sinu kontole ja seda 24 tundi päevas ning seitse päeva nädalas. Reeglina võtab see aega kõigest 15 minutit ja on sobilikud kiirete väljaminekute finantseerimiseks, sest pikemaks ajaks ja suurtes summades neid ei anta. Reeglina jäävad pakkumiste summad mõnesaja euroni. Suuremaid laene väljastatakse siis, kui klient on varasemalt kiirlaenu võtnud ja on korrektselt pidanud maksegraafikutest kinni.

Kas kiirlaenu on võimalik saada ka töökohata?

On küll. Aga ka siin on kiirlaenudel suuremad intressid ja siinkohal tuleks meeles pidada, et kiirlaenud ja üleüldse laenamine on finantskohustus ehk teisisõnu laen tuleb tagastada. Seega ilma töökohata, kui puudub stabiilne sissetulek, võiks enne laenutaotluse esitamist mitmeid kordi mõelda ja vajadusel pidada nõu spetsialistidega.

Seega töökohata võib inimene sattuda võlgadekeerisesse, kuna intressid on tavalaenudest tunduvalt suuremad ning tagasimaksmine võib venida, mis hakkab kasvatama ka viiviseid. Seega kiirlaenud töötule ja töökohata inimestele peaksid olema erandid ja väga läbi kaalutletud otsused.

Kas kiirlaenu saab ka ilma konto väljavõtteta?

Pärast kiirlaenu taotluse esitamist saab üldjuhul vastuse koheselt ekraanile. Võib tunduda uskumatuna, aga tänapäeva algoritmid suudavad erinevaid andmebaase kasutades arvutada välja iga kliendi maksevõimekuse ja nii otsustada, kas kiirlaenuvastus on positiivne või negatiivne.

Kiirlaenude taotlemisel palgatõendit üldjuhul esitada ei ole vaja. Vajadusel küsitakse 6 kuu kontoväljavõtet aga võib saada kiirlaene ka ilma kontoväljavõtteta ning loomulikult ilma palgatõendita. Lisaks ei pea olema palk, vaid piisab mistahes sissetulekust (olgu see kasvõi pension).

Vaata ka: Parimad kiirlaenud Eestis – kiirlaenupakkujate võrdlus.

Kiirlaenud ilma palgatõendita